Home  » Industrial LCD display » BOE  »  HV320FHB-N00
HV320FHB-N00 BOE 32.0 inch 1920*1080 LCD glass
HV320FHB-N00 is a 32 inch a-Si TFT-LCD LCD panel launched by BOE, featuring full HD 1920 × 1080 resolution and clear and delicate images
Quantity: Unit(s)     MOQ: 1
Inquiry
Add to wish list
Payment
Payment
Require:*
Product Model* Target price Qty *
Message
Your contact info: Additional info:
Name: *
Mr. Ms.
1. Quote with shipping freight?
Email : *
YES NO
Phone: 2. Which carrier do you perfert?
Company:
Fedex UPS DHL
TNT other
Country:*
All Categories
-81%
OFF
HV320FHB-N00 Summary
The HV320FHB-N00 panel has a high contrast ratio of 1200:1 and an 8ms response speed, with a wide viewing angle of 89 ° in all directions and stable color performance. Equipped with 51 pin dual channel LVDS interface, strong compatibility