Home  » Industrial LCD display » TIANMA  »  P1500XGF2MB03
P1500XGF2MB03 TIANMA 15.0 inch 1024*768 LCD panel highly adaptive
P1500XGF2MB03 is a Tianma 15 inch 4:3 industrial grade SFT LCD screen with XGA 1024 × 768 resolution. Brightness of 500cd/m ², contrast ratio of 1500:1, full viewing angle of 89 °
Quantity: Unit(s)     MOQ: 1
Inquiry
Add to wish list
Payment
Payment
Require:*
Product Model* Target price Qty *
Message
Your contact info: Additional info:
Name: *
Mr. Ms.
1. Quote with shipping freight?
Email : *
YES NO
Phone: 2. Which carrier do you perfert?
Company:
Fedex UPS DHL
TNT other
Country:*
All Categories
-81%
OFF
P1500XGF2MB03 Summary
P1500XGF2MB03 LVDS 8-bit interface, WLED backlight, matte anti glare hardening. Wide temperature range -20~70 ℃, thickness 9mm, stable and durable, suitable for industrial control equipment