P1500XGF2MB03 TIANMA 15.0 inch 1024*768 LCD panel highly adaptive
P1500XGF2MB03 is a Tianma 15 inch 4:3 industrial grade SFT LCD screen with XGA 1024 × 768 resolution. Brightness of 500cd/m ², contrast ratio of 1500:1, full viewing angle of 89 °
WINNI (HK) ELECTRONIC CO., LIMITED
Invshop168
All Categories
- Industrial LCD display
Industrial Products
- DC Servo Drive
- AC Servo Drive
- other
- Heidelberg
- FANUC
- IFM
- Meter
- CCD
- Membrane Keypad
- Film
- YOKOGAWA Module
- Card
- ABB
- MITSUBISHI
- FANUC
- KEYENCE
- BECKHOFF
- Honeywell
- HOLLYSYS
- FUJI servo drives
- HP
- solenoid valve
- thermostat
- Siemens adapter
- color oscilloscope
- Fujitsu connector
- CHELIC
- SMC
- CISCO Module
- INTEL
- Key board
- FAIRCHILD
- Motherboard
- Board
- Bearing
- other
- Control Panel
- Contactor
- Circuit
- OMRON
- Relay
- Controller
- Photoelectric Switch
- Photoelectric Sensor
- Original
- Fan
- Motor Driver
- Limit Switch
- Amplifier
- power supply
- LENZE
- Cable
- Encoder
- Sensor
- Transformer
- Fiber Optic Sensor
- Protection Relay
- Temperature Controller
- Proximity Switch
- Switch Sensor
- Siemens
- Industrial board
- HMI Touch Glass
HMI Full Machine Whole unit
- OMRON HMI Touch Panel
- Siemens HMI Touch Panel
- Mitsubishi HMI Touch Panel
- Allen-Bradley automation HMI Touch Panel
- DELTA HMI Touch Panel
- EVIEW DELTA HMI Touch Panel
- KINCO DELTA HMI Touch Panel
- HITECH HMI Touch Panel
- WEINTECK HMI Touch Panel
- TECVIEW HMI Touch Panel
- WEINVIEW HMI Touch Panel
- PRO-FACE HMI Touch Panel
- SIMATIC HMI Touch Panel
- AMPIRE HMI Touch Panel
- HEIDELBERG HMI Touch Panel
- PANASONIC HMI Touch Panel
- PATLITE HMI Touch Panel
- KYOCERA HMI Touch Panel
- KEYENCE HMI Touch Panel
- WEINVIEW HMI Touch Panel
- HITECH HMI Touch Panel
- FUJI HMI Touch Panel
- HAKKO HMI Touch Panel
- SCHNEIDER HMI Touch Panel
- SAMKOON touch panel
- Module
- lcd inverter
- Membrane Keypad Switch
- Winni Touch Screens
- Frequency Inverter
- Servo Motor
- PLC
P1500XGF2MB03 Summary
P1500XGF2MB03 LVDS 8-bit interface, WLED backlight, matte anti glare hardening. Wide temperature range -20~70 ℃, thickness 9mm, stable and durable, suitable for industrial control equipment